Legea salarizării bugetarilor nu a fost depusă încă la Parlament
Legea salarizării bugetarilor mai are de aşteptat. Cel mai probabil, social-democraţii nu o vor depune în parlament nici săptămâna aceasta, deşi, după calculele iniţiale, ar fi trebuit să o facă.

